Blog

5 důležitých funkcí klimatizace

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Klimatizace dneska patří k nepostradatelným pomocníkům především v letním horku. To však není její jediná funkce. Toto moderní zařízení totiž nabízí mnoho zajímavých a důležitých funkcí.

Chlazení i vytápění

Všichni vědí, že klimatizace umí chladit. Málokdo ale tuší, že tato moderní zařízení dokážou místnost i velmi levně vytopit. Při spotřebě 1-2 kW dokáže vytvořit až 4,5 kW tepla, čímž ušetříte až 55 % běžných nákladů na energie.

Aktivní řízení energie

Klimatizace také disponují funkcí “Aktivní řízení energie”. Tato funkce dokáže přizpůsobit spotřebu elektrické energie a chladícího výkonu za pomoci řízení maximální frekvence motoru ventilátoru. Klimatizační jednotka tak využívá optimální množství energie, které je nutné k vytvoření požadované teploty vzduchu. Nestane se tak, že by zařízení používalo zbytečně velké množství, které by se odrazilo na zvýšených nákladech na provoz.

Filtry na čištění vzduchu

Vzduch v prostoru obsahuje spoustu nečistot, které mají negativní vliv na naše zdraví. Od plísně, bakterie a virů po nepatrné částice jako pyl a prach. Součástí klimatizace jsou i vysoce účinné filtry, které zvládnou ze vzduchu odstranit až 99 % nečistot a škodlivin, také vás zbaví zvířecích chlupů, nepříjemných pachů a cigaretového kouře. Klimatizace tak přispívá nejen k vašemu pohodlí, ale i k vašemu zdraví.

Ovládání přes Wi-Fi

Moderní klimatizace se dnes dají připojit na Wi-Fi a ovládat na dálku. Poté si jen stačí do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci a nic už nebude bránit tomu, abyste kdykoliv a kdekoliv řídili teplotu vzduchu vašeho domova. Jedinou podmínkou je připojení na internet. Proto už můžete teplotu nastavit při odchodu z práce a nemusíte čekat, až se klimatizace zapne a vzduch přizpůsobí vašim požadavkům.

Automatický restart

Nastavili jste si na klimatizaci, že se má zapnout hodinu před vašim příchodem domů, ale během vaší nepřítomnosti vypadl proud? Klimatizace s funkcí se automaticky restartuje a obnoví nastavení, které jste zadali ještě před výpadkem.

Chcete si pořídit domů, nebo do kanceláře klimatizaci, která vám nejen zpříjemní život, ale také vám ušetří peníze a zároveň bude chránit vaše zdraví? Zavolejte nám na 775 901 710, nebo vyplňte kontaktní formulář na našem webu. Společně najdeme výhodné řešení, které splní vaše přání i požadavky.

Předchozí článek
Řízení teploty ve vašich prostorách
|
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-up