Bojovník proti horku i virům

autor: | Dub 1, 2020 | Blog

V současné době čelíme extrémní situaci virové karantény. Čistota vzduchu nikdy nebyla důležitější a aby toho nebylo málo, za pár měsíců se přidá i horko. Braňte se proti dvěma neblahým vlivům prostředí, představujeme vám nejnovější přírůstek v naší nabídce klimatizací.

Citlivý celník

Klimatizace už dávno nejsou jen k ochlazování vzduchu. Model Etherea KIT-XZ25-VKE vám v létě zaručí pohodové a dobře chlazené prostředí, ve kterém se nemusíte bát věcí jako jsou těžký dech nebo pot.
Jeho specialitou je však výkonný filtrační systém Nanoe™.

Se svou 99% účinností zajistí, aby do vašich plic šel jen ten nejčistší vzduch. Nepropustí skoro žádné mikroorganismy, viry, bakterie a pylové alergeny. S touto klimatizací si můžete být jistí, že vám nos či plíce nepodráždí zbloudilé pylové částečky nebo něco horšího, daleko horšího.

Co to tu páchne? Správně, nic!

Kromě škodlivých, výše zmíněných částeček zbaví váš byt či dům také nepříjemných pachů. Deodorizační účinek se zbaví zápachu zachyceného nejen ve vzduchu, ale také na záclonách, sedačkách a různých textiliích. Spolehlivě se zbaví i krále mezi nepříjemnými a vysoce přilnavými zápachy, cigaretového kouře. Po dvou hodinách odstraní přes 90 % tabákového odéru.

Nemusíte se ani bát, že by přístroj hasil oheň ohněm. K eliminaci škodlivin ve vzduchu používá pouze filtrační zařízení, bez žádné chemie, až na ekologicky přívětivý plyn R32. Kvalitu této klimatizace znají i ve světě, automobilová společnost LEXUS si vybrala tuto technologii pro všechny své vozy, aby čistila a chladila vzduch v kabině.

A co uši?

Určitě si říkáte, že s tak výkonným systémem na filtraci vzduchu musí jít o strojově složité a hlavně hlasité zařízení. Opak je však pravdou, model Etherea je tak tichý, že zapomenete o jeho existenci. Při své svědomité práci nevystoupá nad hodnotu 19 dB(A), což odpovídá nočnímu tichu venkovské vesničky. Vaše uši jej nezaregistrují, vaše plíce vám poděkují.

Jdeme s dobou

Model Etherea ocení i pohodlnější povahy. Přístroj je schopen přijímat Wi-Fi, lze jej tedy ovládat přes mobilní aplikaci. Nemusíte se ani zvedat z gauče a můžete svému přístroji poručit, jak intenzivně má pracovat a nebo kterým směrem má posílat vzduch.

Zaujalo vás?

Chcete vyzrát nad horkem a nebezpečnými viry, alergeny a jinými nečistotami, které vám mohou akorát znepříjemnit život? Poznejte špičku mezi klimatizačními technikami, nyní v akční ceně ve výši 33 900 Kč.
Poptávejte přes formulář nebo volejte na číslo 775 901 710. V ceně klimatizace je zahrnuta veškerá práce, zařízení vám nainstalujeme (samozřejmě dodržíme veškerá bezpečnostní koronavirová opatření) a v případě potřeby poskytneme také servis a pravidelnou údržbu.