PROSINCOVÁ AKCE, 20% SLEVA NA VEŠKERÝ SORTIMENT

autor: | Lis 28, 2019 | Blog

Výjimečná šance: 20% sleva na vše, kromě akční klimatizace!

Dům bez topení je jako auto bez rádia, život v něm je prostě otrava. Ušetřete s tepelným čerpadlem, rekuperací, klimatizací či podlahovým topením, nyní se slevou 20 %. Nejde však pouze o peníze, kromě své peněženky můžete ulevit také životnímu prostředí. A jak to přesně funguje? Pokračujte ve čtení a zjistěte více.

Na co ta sleva přesně je?

Nabídka se vztahuje na náš veškerý sortiment kromě akční klimatizace. Takže na podlahové topení, rekuperace a tepelná čerpadla. A pozor, sleva není pouze na zařízení samotné, ale i na veškerou práci spjatou s instalací.

Otázka času

Hlavní podmínkou pro získání 20% slevy je závazná domluva s námi do konce roku 2019.  Nemusíte se však bát, že bychom vám na Štěpána rozrývali rodinnou pohodu a křivili stromeček instalací rekuperačního systému trubek nebo montováním klimatizace. Veškerou práci provedeme v prvním čtvrtletí roku 2020. Stejné je to s platbou, vše se hradí až příští rok.

Zaujalo Vás?

Jestli Vás naše nabídka zajímá, navštivte náš web https://smartair.cz/ a poptávejte už dnes. 

S jakýmkoliv dotazem týkajícím se naší nabídky nás zastihnete i na čísle 775 901 710

Rekuperace a tepelná čerpadla se nehodí jen na zimní měsíce, jsou vysoce efektivní i během letního období tak se zařiďte pro každý nečas.