14. 5. 2021

Nepečte se v létě, klimatizujte!

Ještě jsme se nezbavili zimního chladu a už se před námi rýsuje nová hrozba. Na obzoru je jaro a po něm přijde léto, a každý si nejspíš pamatuje minulý rok, kdy se lámaly teplotní rekordy. Teploměry ukazovaly hodnoty, které za posledních sto let neměly obdoby. Nikdy nebyl lepší čas pro investici do klimatizace, hezky v klidu a s předstihem. Než dorazí horka. Pak už bude pozdě. Cítíte to? To je pot, sucho v krku a únava z vedra.

Pro koho se klimatizace hodí?

Klimatizace je vhodnou investicí pro každého, pro rodinné domy i byty. Jediné, v čem se tyto stavby liší, je možný počet jednotek. Pro pokrytí většího prostoru je potřeba více klimatizačních jednotek, aby ochlazený vzduch a správně cirkuloval a vyplnil každý kout. Ideální je mít v každé místnosti jednu klimatizační jednotku.

Odrazuje vás práce s instalací, nebo si nevíte rady s výběrem? Naše firma provádí technické poradenství a cenovou kalkulaci zdarma. V ceně našich klimatizací je rovněž zahrnuta instalace se vším všudy. Provádíme také pravidelný servis.

Jak vybírat?

Výkon, výdrž součástek ale i jednoduché, pro pohodlí důležité věci jako hlasitost jednotky se mnohdy odvíjí od ceny, ne vždy to je však pravidlem. Proto je důležité mít vždy někoho, kdo vás při výběru klimatizační jednotky (či jednotek) správně nasměruje a poradí vám zařízení, které bude vašim potřebám vyhovovat co nejvíce.

Mobilita za cenu pohodlí

,,Chci přenosnou, nebo stacionární klimatizaci?” je jedna ze základních otázek při pořizování zařízení. Obojí má své klady i zápory. Mobilita je samozřejmostí, přenosnou klimatizaci si můžete vzít a dát ji, kam chcete. Servis je také jednodušší. Co ale odolnost, trvanlivost? Hluk? Energetická spotřeba? V těchto oblastech jasně vítězí klimatizace stacionární. Vydrží déle, provoz vás nebude stát tolik peněz a nebude vám dráždit ušní bubínky hučením, vrčením a jinými zvířecími zvuky.

Zaujalo vás?

Láká vás možnost příjemně osvěžujícího vzduchu i uprostřed toho nejparnějšího léta? Nebojte se nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla 775 901 710. Dejte sbohem vějířům a větrákům. Klimatizujte.


Bezplatná konzultace