3. 1. 2022

Rozšiřujeme nabídku o klimatizace Toshiba

Značka Toshiba je známá hlavně díky své špičkové elektronice a stejně dobrou práci odvádí i při výrobě klimatizací. Klimatizační jednotky značky Toshiba patří mezi jedničky na českém trhu a své zákazníky si získaly nadprůměrným výkonem, dlouhou životností a speciálními funkcemi. Rozhodli jsme se proto rozšířit nabídku a nově je tak koupíte i u nás.

Proč je Toshiba tak oblíbená?

Ptáte se, proč zrovna Toshiba je tak oblíbená? Jak už jsme zmínili na začátku, nadprůměrný výkon a dlouhá životnost v kombinaci se speciálními funkcemi z ní dělají naprostého favorita. To ale není všechno, její klimatizace mají spoustu dalších výhod a my vám povíme o těch nejdůležitějších.

Úspora energie

Jedním z hlavních důvodů, proč si Toshiba získala takovou popularitu, je úspora energie. Její zařízení patří do třídy A+++. Díky tomu se váš roční účet za elektřinu sníží až o 55 % a brzy se vám vrátí zpátky i pořizovací náklady.

Ochrana zdraví

Klimatizace Toshiba také pozitivně ovlivňují naše zdraví. Díky samočistící funkci se po ukončení provozu vyčistí výparník vnitřní jednotky, aby uvnitř nevznikaly bakterie, plíseň a zápach. O čistotu vzduchu se starají speciální filtry, které zachytí 99 % prachu a nečistot. Proto jsou ideálním řešením pro astmatiky a alergiky.

Tichý provoz

Potřebujete při práci absolutní klid? Neusnete při hluku? To pro vás máme dobrou zprávu. Hlasitost zařízení se pohybuje na úrovni srovnatelné s dýcháním. Díky speciální funkci, která sníží hlasitost až na 17 dB, si ji můžete namontovat i v ložnici a užívat si tak nerušeného spánku v příjemném chladu.

Elegantní design

A na závěr také design. Doby, kdy klimatizace byly ošklivé krabice, jsou naštěstí pryč. Dnešní modely se prodávají v elegantním bílém designu a perfektně tak doplní vaše moderně zařízení bydlení. Nemusíte ji už před ostatními schovávat, naopak se stane zajímavým designovým doplňkem.

Chcete si pořídit jedničku mezi klimatizacemi? Zavolejte nám na 775 901 710 a společně najdeme model, který vás přesvědčí, že Toshiba je správná volba.


Bezplatná konzultace